Dziś jest: niedziela, 28-02-2021
Imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany

71 310 12 16 -  W RAZIE AWARII SIECI WODOCIĄGOWEJ LUB KANALIZACYJNEJ DZWONIĆ NA NUMER -  71 310 12 16 

GZGK ERGO GZGK ERGO GZGK ERGO GZGK ERGO GZGK ERGO

W dniu 26 luty 2021 r. z powodu modernizacji węzła wodociągowego przy ul. Milickiej (na wysokości Targu) w Trzebnicy wystąpią braki w dostawie wody do nieruchomości położonych wzdłuż ul. Milickiej od numeru 20 do granicy miasta z Księginicami w godzinach od 9.00 do 11.00.

Po przywróceniu dostaw wody może wystąpić jej przejściowe zabarwienie. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.


Platforma Zakupowa Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej TRZEBNICA - ERGO Sp. z o.o..    - https://platformazakupowa.pl/pn/ergo.trzebnica


Szanowni Państwo!
W związku z zaistniałą sytuacją dot. występowania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej przypadków zachorowań na COVID -19 wywołaną wirusem SARS-CoV-2 (KORONAWIRUS) Zakład Wodociągów i Kanalizacji zawiesza do odwołania bezpośrednią obsługę interesantów w  Biurze Obsługi Klientów Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej TRZEBNICA-ERGO  w Trzebnicy pl. Piłsudskiego 1.

Zachęcamy do kontaktów telefonicznych bądź mailowych. W sprawach wymagających kontaktu bezpośredniego zainteresowanych prosimy o zgłoszenie przez interkom zainstalowany przy wejściu do Urzędu Miejskiego (przycisk ozn. ERGO). Dedykowany pracownik odbierze Państwa przy wejściu i skieruje do stanowiska obsługowego na terenie Urzędu Miejskiego.


Odczyty wodomierzy odbywają się zgodnie z harmonogramami.

Podawanie stanów wodomierzy możliwe jest także za pomocą SMS na numery 791-290-505 lub 881 26 00 28, telefonicznie  pod numerem tel. 71 310 99-56,  e-mail bok@ergo.trzebnica.pl lub poprzez portal internetowy GZGK pod zakładką "MojeKonto Wod-Kan24"
W trosce o bezpieczeństwo pracowników oraz odbiorców wody prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.
Zaznaczamy, że podjęte działania mają charakter wyłącznie prewencyjny.


WYMIANA WODOMIERZY

Z powodu epidemii CoVID-19 prace związane z planową wymianą wodomierzy głównych zostały wstrzymane do odwołania.


POGRZEB - CO, GDZIE I JAK NALEŻY ZAŁATWIAĆ ? - INFORMATOR POGRZEBOWY KROK PO KROKU DOSTĘPNY NA NASZEJ STRONIE W ZAKŁADCE Cmentarz Komunalny


ODBIÓR ODPADÓW

ODBIÓR ODPADÓW KOMUNALNYCH – INFORMACJA POD NUMERAMI TELEFONÓW:

570-008-002, 530-430-266, 536-300-005

Zapraszamy do zapoznania się z treścią uchwały Rady Miejskiej w Trzebnicy Nr VII/62/19 w sprawie sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę.

Pełna treść do pobrania tu - PDFuchwała nr VII.62.19.pdf

Obowiązujące harmonogramy dostępne są  na naszej stronie w zakładce  Odbiór odpadów komunalnych

Dodatkowo zamieszczone zostały także na Ekoportalu Trzebnicy.

Większą ilość worków na odpady segregowane można otrzymać wyłącznie na terenie  PSZOK przy Oczyszczalni Ścieków Komunalnych, ul. Milicka 47 w Trzebnicy - od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.


USŁUGI DLA INWESTORÓW PRYWATNYCH

GZGK TRZEBNICA – ERGO Sp.  z o.o. oferuje usługi kompleksowego wykonawstwa sieci i przyłączy wodociągowych oraz kanalizacyjnych.

W zakres oferowanych usług wchodzą:

  • Roboty ziemne
  • Roboty budowlano-montażowe
  • Złączenia z istniejącymi urządzeniami wodociągowymi
  • Badania i odbiory techniczne końcowe.

Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do siedziby naszej Spółki
przy ul. M.J. Piłsudskiego 1 w Trzebni
cy.