Dziś jest: sobota, 17-04-2021
Imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina

71 310 12 16 -  W RAZIE AWARII SIECI WODOCIĄGOWEJ LUB KANALIZACYJNEJ DZWONIĆ NA NUMER -  71 310 12 16 

GZGK ERGO GZGK ERGO GZGK ERGO GZGK ERGO GZGK ERGO

Ważny komunikat !

W związku z awarią sieci wodociągowej przy ul. Milickiej w Trzebnicy w dniu 16 kwietnia 2021 r. w godzinach od 8.15 do 14.00 wystąpią zakłócenia w dostawach wody do posesji wzdłuż ul. Milickiej od nr 20a do granic miasta oraz przy ul. Pogodnej. Po przywróceniu dostawy woda może być zabarwiona.

Za utrudnienia przepraszamy.


XLSXHARMONOGRAM ZBIÓRKI ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH I ELEKTROODPADÓW Z TERENU MIASTA TRZEBNICY W 2021 ROKU DLA MIESZKAŃCÓW WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH I SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ W DNIACH OD 27.04 - 25.05.2021R.


Platforma Zakupowa Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej TRZEBNICA - ERGO Sp. z o.o..    - https://platformazakupowa.pl/pn/ergo.trzebnica


Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej TRZEBNICA – ERGO Sp. z o. o. informuje o chwilowym opóźnieniu w odbiorze odpadów komunalnych od mieszkańców Gminy Trzebnica, które  powstało z przyczyn technicznych. Spółka bezzwłocznie podjęła działania, aby jak najszybciej  wyeliminować powstałe niedogodności i w najbliższych dniach przywrócić odbioru odpadów zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Za utrudnienia przepraszamy!


Szanowni Państwo!
W związku z zaistniałą sytuacją dot. występowania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej przypadków zachorowań na COVID -19 wywołaną wirusem SARS-CoV-2 (KORONAWIRUS) Zakład Wodociągów i Kanalizacji zawiesza do odwołania bezpośrednią obsługę interesantów w  Biurze Obsługi Klientów Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej TRZEBNICA-ERGO  w Trzebnicy pl. Piłsudskiego 1.

Zachęcamy do kontaktów telefonicznych bądź mailowych. W sprawach wymagających kontaktu bezpośredniego zainteresowanych prosimy o zgłoszenie przez interkom zainstalowany przy wejściu do Urzędu Miejskiego (przycisk ozn. ERGO). Dedykowany pracownik odbierze Państwa przy wejściu i skieruje do stanowiska obsługowego na terenie Urzędu Miejskiego.


Odczyty wodomierzy odbywają się zgodnie z harmonogramami.

Podawanie stanów wodomierzy możliwe jest także za pomocą SMS na numery 791-290-505 lub 881 26 00 28, telefonicznie  pod numerem tel. 71 310 99-56,  e-mail bok@ergo.trzebnica.pl lub poprzez portal internetowy GZGK pod zakładką "MojeKonto Wod-Kan24"
W trosce o bezpieczeństwo pracowników oraz odbiorców wody prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.
Zaznaczamy, że podjęte działania mają charakter wyłącznie prewencyjny.


WYMIANA WODOMIERZY

Z powodu epidemii CoVID-19 prace związane z planową wymianą wodomierzy głównych zostały wstrzymane do odwołania.


POGRZEB - CO, GDZIE I JAK NALEŻY ZAŁATWIAĆ ? - INFORMATOR POGRZEBOWY KROK PO KROKU DOSTĘPNY NA NASZEJ STRONIE W ZAKŁADCE Cmentarz Komunalny


ODBIÓR ODPADÓW

ODBIÓR ODPADÓW KOMUNALNYCH – INFORMACJA POD NUMERAMI TELEFONÓW:

570-008-002, 530-430-266, 536-300-005

Zapraszamy do zapoznania się z treścią uchwały Rady Miejskiej w Trzebnicy Nr VII/62/19 w sprawie sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę.

Pełna treść do pobrania tu - PDFuchwała nr VII.62.19.pdf

Obowiązujące harmonogramy dostępne są  na naszej stronie w zakładce  Odbiór odpadów komunalnych

Dodatkowo zamieszczone zostały także na Ekoportalu Trzebnicy.

Większą ilość worków na odpady segregowane można otrzymać wyłącznie na terenie  PSZOK przy Oczyszczalni Ścieków Komunalnych, ul. Milicka 47 w Trzebnicy - od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.


USŁUGI DLA INWESTORÓW PRYWATNYCH

GZGK TRZEBNICA – ERGO Sp.  z o.o. oferuje usługi kompleksowego wykonawstwa sieci i przyłączy wodociągowych oraz kanalizacyjnych.

W zakres oferowanych usług wchodzą:

  • Roboty ziemne
  • Roboty budowlano-montażowe
  • Złączenia z istniejącymi urządzeniami wodociągowymi
  • Badania i odbiory techniczne końcowe.

Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do siedziby naszej Spółki
przy ul. M.J. Piłsudskiego 1 w Trzebni
cy.